Think Big to wieloletni program UPC Polska dla przedsiębiorców tworzących i rozwijających się w oparciu o nowe technologie oraz innowatorów społecznych. Jest to jeden z najdłużej działających programów dla startupów w Polsce. Jednak Think Big to nie tylko konkurs, ale przede wszystkim ekosystem, który stale się powiększa – ponad 1000 uczestników i ponad 50 partnerów w ubiegłych edycjach!

Tegoroczna – 8 edycja – to odpowiedź na wyzwania post–covidowej rzeczywistości, która z jednej strony przyniosła ze sobą zintensyfikowaną digitalizację, ale także zwiększyła potrzebę troski o środowisko naturalne. Hasłem 8. edycji jest Think Ahead. Jej celem jest poprawa sytuacji finansowej MŚP po pandemii oraz wspieranie ekologicznej i neutralnej pod względem emisji dwutlenku węgla gospodarki. Wszystko to dzięki wykorzystaniu nowych technologii.

   
KATEGORIE KONKURSOWE
THINKDIGITAL

Inteligentne rozwiązania, które pozwalają małym i średnim firmom na rozwój cyfrowy i przyśpieszenie regeneracji w kontekście post-pandemicznej rzeczywistości.

THINK SOCIAL

Rozwiązania non-profit, które w oparciu o nowe technologie, wspierają ekologiczną, zieloną i zrównoważoną przyszłość, a także takie, które przeciwdziałają cyfrowemu wykluczeniu. Głównym partnerem kategorii jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju.

THINK TRANSFORMATION

 Najbardziej spektakularne przyspieszenia cyfrowej transformacji w korporacjach, generujące znaczny wzrost. Główny partnerem kategorii jest Fundacja Digital Poland.

AKTUALNOŚCI

Właśnie ruszyła ósma edycja konkursu UPC Polska dla cyfrowych przedsiębiorców i innowatorów społecznych. Do wygrania nagrody pieniężne na wsparcie inicjatyw cyfrowych.

Think Big to działa już od ośmiu lat i wspiera firmy, które odznaczają się innowacyjnością, szczególnie w zakresie digitalizacji, a także wspierających ekologiczny i zrównoważony rozwój. Hasłem tegorocznej edycji jest[…]

Dowiedz się więcej

UPC Polska nagrodziło zwycięzców 7. edycji programu THINK BIG: Think Digital!

Jurorzy UPC THINK BIG: THINK DIGITAL wybrali zwycięzców tegorocznej 7. edycji programu dla innowacyjnych przedsiębiorców, innowatorów społecznych oraz autorów najbardziej inspirującej transformacji cyfrowej w pełnym wyzwań czasie pandemii koronawirusa. Zwycięzcą[…]

Dowiedz się więcej

Już 10 grudnia poznamy zwycięzców programu Think Big: Think Digital!

W najbliższy czwartek o godzinie 17:00 rozpocznie się transmisja gali finałowej 7. edycji programu Think Big, podczas której poznamy zwycięzców wyłonionych z ponad 120 zgłoszonych rozwiązań.

Dowiedz się więcej
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 11.09.2020    
-702DNI -15GODZIN -55MINUT 00SEKUND
NAGRODY I KORZYŚCI Z UDZIAŁU W THINK BIG
W kategorii Think Digital:
Nagroda pieniężna w wysokości 50 000 zł dla zwycięzcy kategorii.
Szansa na pilotażowe wdrożenie przez zwycięzcę swojej usługi w ramach współpracy z UPC polska lub innym partnerem programu.
Możliwość networkingu w gronie uznanych partnerów programu.
Wsparcie marketingowe.
Przedstawienie rozwiązania w specjalnym raporcie podsumowującym edycję Think AHEAD.
W kategorii Think Social:
Nagroda pieniężna w wysokości 50 000 zł dla zwycięzcy kategorii.
Możliwość networkingu w gronie uznanych partnerów programu.
Wsparcie marketingowe.
Możliwość dalszego rozwoju projektu we współpracy z Fundacją PFR oraz UPC Polska.
ETAPY KONKURSUTHINK BIG 2021
 
2 sierpnia
do 17 września
11 października
– 29 października
do 16 listopada
grudzień
JURY KONKURSU THINK BIG 2021

Poznaj jurorów, którzy oceniali rozwiązania uczestników programu!

Zwycięzcy 7. edycji

Think Big: Think Digital

Podczas Finałowej Gali programu Think Big w 2020 roku nagrody główne odebrali przedstawiciele trzech zwycięskich rozwiązań – Associated Apps, BillTech oraz InPost.

ZWYCIĘZCY Think Big: Think Digital W 2020 ROKU
THINKSOCIAL

Associated Apps – działa na rzecz znoszenia barier i wyrównywaniu szans społecznych z wykorzystaniem nowych technologii. Jurorzy docenili fakt, że oferowane rozwiązanie poprawia jakość życia osobom niewidomym, usprawniając ich poruszanie się oraz zwiększa niezależność. Narzędzie umożliwia lepszą nawigację w miejscach publicznych oraz budynkach. To kolejny projekt walczący z wykluczeniem społecznym odpowiadający na bieżące potrzeby słabszych.

POZNAJ BLIŻEJ
THINK DIGITAL

BillTech – czyli ekosystem płatności łączący klientów, usługodawców i banki. Rozwiązanie zrzesza w jednym miejscu setki wystawców faktur. Może ułatwić wykonywanie płatności cyklicznych oraz zaoszczędzić czas na realizowanie przelewów. Nie ma potrzeby logowania się do wielu kont, aby opłacać bieżące rachunki telekomunikacyjne, zobowiązania bankowe czy zakupy. Użytkownicy mają możliwość szybkiego opłacania rachunków i analizowania swoich wydatków korzystając z jednej platformy.

POZNAJ BLIŻEJ
THINK TRANSFORMATION

InPost – nie tylko na nowo zdefiniował swój biznes, ale poddał go szybkiej transformacji cyfrowej, aby jeszcze lepiej odpowiedzieć na potrzeby społeczeństwa. Pojawiły się nowe, innowacyjne usługi, zwiększona funkcjonalność aplikacji umożliwiającej kontakt z kurierem za pomocą komunikatorów oraz paczki bezkontaktowe. Jury zwróciło również uwagę na szybką ekspansję i zwiększenie ilości Paczkomatów do dziewięciu tysięcy, co przełożyło się na dostępność usług w najmniejszych regionach. 

POZNAJ BLIŻEJ
PARTNERZY PROGRAMU

PATRONAT

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK DIGITAL

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK SOCIAL

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK TRANSFORMATION