to konkurs skierowany do młodych firm rozwijających się w oparciu o nowoczesne technologie. W ramach programu szukamy i nagradzamy najbardziej innowacyjne rozwiązania, które zmieniają świat biznesu. Po raz pierwszy wraz z Fundacją Polski Fundusz Rozwoju wybierzemy też rozwiązania, które przeciwdziałają wykluczeniu społecznemu.

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ W THINK BIG 2019?
Do udziału zaproszeni są indywidualni przedsiębiorcy, spółki z segmentu mikro oraz MŚP, a dodatkowo w kategorii Think Social – stowarzyszenia i fundacje. Aby wziąć udział w konkursie należy posiadać funkcjonujące i zweryfikowane rozwiązania w postaci produktów fizycznych, cyfrowych lub usług, bądź działające prototypy wymienionych powyżej rozwiązań, odpowiadające obszarom programu. Uczestnicy powinni prowadzić działalność gospodarczą lub realizować misję społeczną na terenie Polski. Więcej informacji o warunkach udziału w konkursie można znaleźć w regulaminie. (podlinkowanie do regulaminu)
AKTUALNOŚCI

Właśnie ruszyła ósma edycja konkursu UPC Polska dla cyfrowych przedsiębiorców i innowatorów społecznych. Do wygrania nagrody pieniężne na wsparcie inicjatyw cyfrowych.

Think Big to działa już od ośmiu lat i wspiera firmy, które odznaczają się innowacyjnością, szczególnie w zakresie digitalizacji, a także wspierających ekologiczny i zrównoważony rozwój. Hasłem tegorocznej edycji jest[…]

Dowiedz się więcej

UPC Polska nagrodziło zwycięzców 7. edycji programu THINK BIG: Think Digital!

Jurorzy UPC THINK BIG: THINK DIGITAL wybrali zwycięzców tegorocznej 7. edycji programu dla innowacyjnych przedsiębiorców, innowatorów społecznych oraz autorów najbardziej inspirującej transformacji cyfrowej w pełnym wyzwań czasie pandemii koronawirusa. Zwycięzcą[…]

Dowiedz się więcej

Już 10 grudnia poznamy zwycięzców programu Think Big: Think Digital!

W najbliższy czwartek o godzinie 17:00 rozpocznie się transmisja gali finałowej 7. edycji programu Think Big, podczas której poznamy zwycięzców wyłonionych z ponad 120 zgłoszonych rozwiązań.

Dowiedz się więcej
KATEGORIE KONKURSOWE
THINK CUSTOMER

Rozwiązania, które przynoszą wartość dodaną zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym: usprawniają komunikację, pozwalają na bardziej efektywne dostrzeganie i zaspokajanie ich potrzeb. Jesteśmy otwarci także na innowacje komunikacyjne oraz marketingowe.

ZGŁOŚ PROJEKT
THINK TRANSFORMATION

Wdrożenia przynoszące korzyści ekonomiczne przedsiębiorstwom. Szukamy rozwiązań z zakresu: usprawnień procesowych i technologicznych, metodyki organizacji pracy, a także projektów pozwalających na szybszą oraz sprawniejszą optymalizację i automatyzację działań.

ZGŁOŚ PROJEKT
THINK SOCIAL

Pomysły, które tworzą lub wykorzystują technologie do rozwiązywania problemów społecznych – w szczególności w obszarach takich jak: środowisko naturalne, dostęp do kultury i sztuki, edukacji, technologii oraz przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu.

ZGŁOŚ PROJEKT
ZGŁOSZENIA PRZYJMUJEMY DO 13.04.2019    
-654DNI -9GODZIN -58MINUT -14SEKUND
NAGRODY I KORZYŚCI Z UDZIAŁU W THINK BIG
10 000 EUR DLA ZWYCIĘZCÓW

w poszczególnych kategoriach.

MOŻLIWOŚĆ WDROŻENIA SWOJEGO ROZWIĄZANIA

w UPC Polska dla Zwycięzcy w kategoriach Think Customer oraz Think Transformation.

MOŻLIWOŚĆ WSPARCIA PROJEKTU PRZEZ FUNDACJĘ PR

w UPC Polska dla Zwycięzcy w kategoriach Think Customer oraz Think Transformation.

MOŻLIWOŚĆ ZAPREZENTOWANIA PROJEKTU

przed globalnym funduszem inwestycyjnym Liberty Ventures.

INDYWIDUALNY PROGRAM MENTORINGOWY

dla każdego uczestnika konkursu, przeprowadzony przez jurorów Think Big – znanych i cenionych ekspertów biznesowych z wieloletnim doświadczeniem.

TWEET FEED
ETAPY KONKURSU THINK BIG
21 MARZEC 2018
21 MARZEC 2018
21 MARZEC 2018
JURY KONKURSU THINK BIG 2019

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Quisque efficitur ornare velit. Quisque efficitur ornare velit.

PARTNERZY PROGRAMU

PATRONAT

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK DIGITAL

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK SOCIAL

GŁÓWNY PARTNER KATEGORII THINK TRANSFORMATION