Znamy finalistów UPC Think Big: Think Digital

Znamy finalistów UPC Think Big: Think Digital

Jury programu Think Big: Think Digital wybrało 9 finalistów tegorocznej edycji programu dla innowacyjnych przedsiębiorców i innowatorów społecznych realizowanego przez UPC Polska we współpracy z szerokim gronem partnerów.

Jesteśmy coraz bliżej wielkiego finału i wyłonienia laureatów 7. edycji programu. Zanim to jednak nastąpi, finaliści – 9 najwyżej ocenionych rozwiązań, 6 w kategorii Think Digital i 3 w kategorii Think Digital – zmierzą się z ostatnim zadaniem, które ocenią członkowie jury.

Na drodze do finałowego etapu uczestnicy Think Big: Think Digital brali udział w zadaniach przydzielonych przez jurorów programu. Oto dziewiątka, która zdobyła najwyższe oceny, a tym samym, zakwalifikowała się do ścisłego finału tegorocznej edycji.

Finaliści 7. edycji programu Think Big: Think Digital to:

Kategoria Think Digital:

  • BilllTech – ekosystem płatności łączący klientów, usługodawców i banki.
  • Billon –  oparte o blockchain rozwiązanie do zdalnych transakcji i autoryzacji dokumentów.
  • AIDA Diagnostics – rozwiązania wspomagające decyzje lekarza w obszarze transfuzji krwi i jej składników.
  • Therapify – zestaw cyfrowych rozwiązań dla psychoterapeutów umożliwiający prowadzenie terapii w świecie online.
  • myREST – rozwiązanie dla branży HoReCa wspierające zarządzanie relacjami z klientami w różnych kanałach.
  • Deligoo – rozwiązanie oparte o outsourcing i wsparcie sprzedaży dla logistyki „na ostatniej prostej” w modelu franczyzowym.

Kategoria Think Social:

  • AssociatedApps – aplikacja, która umożliwia osobom niewidomym nawigację i poruszanie się po budynkach i miejscach publicznych.
  • Kanarek.app – bezpłatna aplikacja mobilna umożliwiająca sprawdzenie poziomu smogu w powietrzu w dowolnym miejscu w Polsce.
  • Fundacja EFAS – projekt wspierający aktywizację zawodową osób z autyzmem oparty o testowanie oprogramowania.
Przed finalistami programu ostatnia prosta i finałowe zadania. Pula nagród finansowych tej edycji to 100 000 zł  – zwycięzca każdej z obu kategorii otrzyma 50 000 zł. Dodatkowo, wspólnie z Fundacją Digital Poland, w dodatkowej kategorii Think Transformation przyznana zostanie również nagroda dla korporacji za najbardziej inspirującą transformacją cyfrową.
Finalistom można kibicować, śledząc komunikaty w biurze prasowym UPC a także kanały społecznościowe UPC Polska i partnerów programu, m.in. na Facebooku czy LinkedIn.

 

Zwycięzców Think Big: Think Digital poznamy na początku grudnia.